Dodací a platební podmínky

 

Dodání zboží

 

Objednané zboží doručujeme dle velikosti a váhy obchodním balíkem České pošty nebo smluvní přepravní službou, PPL, DPD apod..

Dodávky předmětu plnění budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu, obvykle 1 - 4 pracovních dnů. Ve výjimečných případech nebo pokud není zboží skladem může být dodací lhůta i delší, o čemž bude kupující bezodkladně po zjištění této skutečnosti vyrozuměn. Místo dodání je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu na uvedenou adresu. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající. Zásilka se zbožím standardně obsahuje daňový doklad (fakturu. Při převzetí zboží od přepravní služby resp. pošty si vždy pečlivě zkontrolujte neporušenost přepravního obalu. V případě, že obal je poškozen uveďte tuto informaci do předávacího protokolu přepravní služby, pošty. Prodávající je povinen obstarat objednané zboží v dohodnuté lhůtě. Nestane-li se tak, kupující je oprávněn od smlouvy odstoupit.

Rozvoz zboží zajišťujeme po celé České republice. Ceny dopravy jsou uváděny včetně DPH. Náklady na dopravu zboží rozlišujeme podle zvoleného způsobu.

Termín Garance expedice do 24 hodin, který je uveden u vybraných položek, platí jen v případě, že si zákazník objedná pouze zboží s touto garancí. Pokud si zákazník k tomuto zboží objedná i jiné, u kterého není garantováno odeslání do 24 hodin, je dodací lhůta objednávky zpravidla dva až čtyři dny od objednání. 'Garance expedice do 24 hodin' platí pouze v pracovní dny.

U zřetelně označených položek, kde je nabízena Doprava zdarma nebo při koupi více kusů zřetelně označené položky kde je nabízena přeprava zdarma náklady na dopravu neúčtujeme (hradí je provozovatel).

Pokud si zákazník zvolí přepravu zdarma i u položky, která není zřetelně označena a nabízena s přepravou zdarma bude účtováno běžné přepravné ve výši 149,- Kč.

Způsoby dodání:

 Českou Poštou, přepravní společností DPD, PPL, Toptrans.

Cena poštovného, balného a doběrečného činí celkem 149,-Kč vč.DPH, pokud není uvedeno jinak.

 

Platební podmínky

 

Pokud bude cena měněna, zákazník potvrdí, že změnu bere na vědomí a souhlasí s ní, a to stejným způsobem, jakým byl o této změně vyrozuměn.

Platební podmínka - základním způsobem provedení platby je platba v hotovosti při předání předmětu plnění, případně též možnost využití dalších způsobů plateb, které jsou uvedeny níže. V případě, že zákazník zvolí platbu předem, prodávající vyčká s odesláním zboží až do splnění povinnosti zákazníka provést platbu. Provedením platby se rozumí připsání celé částky dle smlouvy na účet prodávajícího.

Veškeré zboží je dodáváno s daňovým dokladem. Zboží zůstává do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího. V případě stornování objednávky nebo její části ze strany dodavatele (např. zboží je doprodáno) jsou peníze nebo jejich příslušná část obratem odeslány zpět na číslo účtu, ze kterého byly převedeny, pokud není dohodnuto jinak. Veškeré změny a změny cen na internetovém obchodě jsou vyhrazeny. Nabídka zboží vystaveného na www.stylesport.cz , www.lyze-kola-levne.cz (včetně akčního zboží, výprodeje a letákových akcí) platí do vyprodání zásob či ztráty schopnosti prodávajícího plnit.

Způsoby plateb:

- platba v hotovosti - při převzetí zboží.

- platba na dobírku - při zasílání obchodním balíkem České pošty, přepravní službouDPD nebo PPL.

- platba převodem - Zboží lze zaplatit běžným příkazem k úhradě u libovolné banky platbou na náš účet u Komerční banky. Po dokončení objednávky Vám zašleme potvrzení objednávky s podklady pro provedení platby (číslo účtu, částku a variabilní symbol - číslo vaší objednávky). Zboží Vám bude expedováno po připsání platby na náš účet.

Při nákupu zboží do 300 Kč s DPH je nutné si zvolit platbu převodem. Až po připsání peněz na účet provozovatele bude objednávka vyexpedována.

Na základě volby kupujícího prodávající dodá zboží na místo a způsobem, který kupující určí v objednávce. Kupující je povinen si takto dodané zboží převzít, v opačném případě bude zboží na jeho náklady uskladněno a po domluvě také již na jeho náklady znovu odesláno. Storno objednávky ze strany kupujícího – kupující má právo odstoupit od objednávky kdykoliv před expedicí zboží a to bez jakéhokoliv postihu. Na infolince tel: 603 581 274 a nebo emailem stylesport@volny.cz.